Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego przesyła plakat informacyjny dotyczący zasad bezpiecznego spędzania ferii zimowych.

Z nieukrywaną radością informujemy, że nasza nauczycielka, pani Beata Dziemidowicz, została LAUREATEM  i otrzymała NAGRODĘ w konkursie dla nauczycieli zorganizowanym przez  spółkę TAURON Dystrybucja S.A. !!!
Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu scenariusza zajęć dotyczących elektryczności, bezpiecznego korzystania z prądu i urządzeń elektrycznych lub odnawialnych źródeł energii.
Zwycięski scenariusz pani Beaty nosi tytuł Jesteśmy strażnikami energii i został napisany z myślą o klasach 1-3. Wkrótce będzie dostępny na platformie organizatora konkursu.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, z klasy 8d – Helena Mierzejewska otrzymała stypendium z programu „Szansa” Fundacji Elbląg na rok szkolny 2021/22.
Celem programu jest wsparcie uczniów i studentów osiągających szczególnie wysokie wyniki nauczania lub wybitnie uzdolnionych w wybranym kierunku, będących jednocześnie stałymi mieszkańcami Elbląga.
W tym roku komisja stypendialna wyróżniła 22 uczniów, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki w nauce, współzawodnictwie sportowym lub artystycznym. Doceniono również osoby angażujące się w wolontariat i działania na rzecz społeczności lokalnej.
Jedną z tych osób jest Helenka. Gratulujemy!

26.09 w Europejski Dzień Języków Obcych nasza szkoła rozpoczęła współpracę ze szkołami w UE.
Za nami pierwszy konkurs projektu Adventure in Nature. Zwycięskie logo zostanie zgłoszone do etapu finałowego. Gratulacje!
Zapraszamy do śledzenia działań naszej międzynarodowej współpracy eTwinning

Czytaj więcej...

9 listopada br., w przededniu Narodowego Święta Niepodległości, nasza szkoła uczciła w aktywny sposób 103. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zorganizowany "Bieg na 103" to inicjatywa, która połączyła aktywność fizyczną oraz uczczenie tak ważnej dla Polski radosnej rocznicy.

Copyright © 2022 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.