foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Moduł II dobiegł końca. Żegnamy bohaterów "Zaczarowanej zagrody". Wszystkie zadania, które wykonaliśmy wzbogaciły nas o nowe doświadczenia. Zachęciły do poszerzania wiedzy na temat pingwinów. Zaś nasze Lekturniki wypełniły się samodzielnie napisanymi zdaniami na temat przeczytanej książki.
Czekamy na wiosnę, by wraz z jej nadejściem rozpocząć ostatnią czytelniczą przygodę z CZYTAM Z KLASĄ.

Czytaj więcej: Klasa IIa w "ZACZAROWANEJ ZAGRODZIE"

W ekologicznej części innowacji wykonaliśmy bałwanki z surowców wtórnych. Zaś z Chmurką Tosią, główną bohaterką opowiadania uratowaliśmy naszą ukochaną porę roku - ZIMĘ. Przypomnieliśmy sobie także, jak należy dbać o naszą planetę. W grupach wykonaliśmy plakaty, które chcemy Wam zaprezentować.

Czytaj więcej: II a- Innowacja Pedagogiczna  #Ekologia  🌎🌍☃️❄️ #ChmurkaTosiaWkrainieŚniegu

przedszkolnZ ogromną przyjemnością informujemy, że Anielka Szwaracka i Ninka Machula z oddziałuego zajęły I miejsce w III ogólnopolskim festiwalu zespołów artystycznych "Moc Tańca" w kategorii formacje disco show do 7 lat. GRATULUJEMY

Pierwszaki poznały dziś kolejną jednostkę tym razem masy- kilogram. Sprawdzały ciężar plecaków, książek, piórników, poznały różne rodzaje wag, stworzyły swoje własne wagi, dzięki którym porównywały ciężar przedmiotów. Operowanie pojęciami cięższy i lżejszy nie sprawi już żadnego kłopotu.

Czytaj więcej: 1c- jednostki masy.

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.