My pet Hero

Opierając się na wspólnych celach projektu, takich jak:

Wymiana dobrych nawyków szkolnych prowadzących do samorozwoju

Tworzenie możliwości kreatywnej kreatywności w różnych dziedzinach, aby odkryć talenty i pokonać słabości

W ramach projektu Erasmus+ I am my life hero SP 12 zorganizowała konkursy fotograficzny oraz na wiersz My pet hero.

Czytaj więcej: ERASMUS + XII

Walczę ze swoimi słabościami- pracuję nad moimi dobrymi cechami.

Naszym celem projektu jest zmiana złych nawyków w dziedzinie zdrowia. Jednym z głównych przedmiotów, które szkoła ma w swoich programach nauczania, jest zdrowie. Opierając się na doświadczeniach z poprzedniego roku, skupiamy się na zadaniach projektu, zapraszając całą społeczność szkolną do udziału w różnych wydarzeniach, aby pobudzić motywację do życia w dobrym stylu. Z myślą o celach projektu Erasmus + Jestem moim bohaterem życia, w roku szkolnym 2019/20 szkoła koordynująca nr 12 w Elblągu w Polsce zorganizowała konkursy Menu Zdrowego Bohatera oraz plastyczno-językowy– Zdrowe przepisy. Drugie zadanie polegało na nagraniu filmiku w języku angielskim. Uczestnicy nagrali zdrowe przepisy na regionalne dania.

Czytaj więcej: ERASMUS XI

Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu przyłączyła się do Dni Erasmusa na kilka tygodni przed rozpoczęciem europejskich obchodów. Zaprosiliśmy miejscową dwujęzyczną szkołę Regent College i dzieci ze szkół podstawowych do świętowania Dnia Erasmusa + podczas Festiwalu.

Śpiew to doskonały sposób na wyrażenie siebie poprzez prezentację umiejętności i kreatywności. Uczniowie musieli pokazać teksty za pomocą gestów, tańca, plakatów lub przebierania się.

Czytaj więcej: Dni Erasmus+X 2019

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.