25 września odbyły się jesienne biegi sztafetowe. Reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas IV-VI i VII-VIII walczyły dzielnie. Dziewczyny z klas VII-VIII  zajęły 3  a chłopcy 2 miejsce. O podium otarła się reprezentacja chłopców z klas IV-VI zajmując 4 miejsce. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za poświęcenie i włożony wisiłek. Podczas tych zawodów odebraliśmy Puchar za zajęcie II miejsca w ubiegłorocznej rywalizacji szkół podstawowych.

Czytaj więcej: SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Bardzo dobrze zaprezentował się w tegorocznych zawodach wędkarskich Patryk Gładykowski z kl. VI c. Na piętnastu wędkarzy startujących w kategorii 11 -13 lat  zajął on wysokie - II MIEJSCE. Zawody odbywały się na rzece Elbląg na Bulwarze Zygmunta Augusta. Patryk w nagrodę otrzymał okazały puchar, medal, koszulkę, plecak i drobne akcesoria wędkarskie. Dobre wyniki w tych zawodach uzyskali także pozostali uczniowie naszej szkoły. Byli to : Oliwia Głuchowska z klasy V e oraz Patryk Dąbała i Ksawier Buszta z klasy V d. Również oni otrzymali pamiątkowe koszulki , medale i akcesoria wędkarskie.

Czytaj więcej: WRZESIEŃ 2019- ZAWODY WĘDKARSKIE