Dziś nasi uczniowie wywalczyli brązowy medal w XXXIV MIMS w piłce ręcznej. W półfinale zwyciężyli z SP 21 5:0
W ścisłym finale po zaciętej walce ulegli SP 3 i SP 9, ostatecznie zajmując 3 miejsce.
BRAWO CHŁOPAKI:
Grzelakowski Jakub 7b, Wedeł Jakub 7b, Winowiecki Filip 7c, Chodzińaki Sebastian 8b, Piech Jakub 8b, Jabłoński Dimitr 8c
Kociełowicz Rafał 8c, Panfil Mikołaj 8c, Burcz Kamil 8d, Osiński Jakub 8d, Skrętkowicz Jakub 8d
GRATULACJE!!!

Czytaj więcej: Sportowy sukces naszych chłopaków!

25 września odbyły się jesienne biegi sztafetowe. Reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas IV-VI i VII-VIII walczyły dzielnie. Dziewczyny z klas VII-VIII  zajęły 3  a chłopcy 2 miejsce. O podium otarła się reprezentacja chłopców z klas IV-VI zajmując 4 miejsce. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za poświęcenie i włożony wisiłek. Podczas tych zawodów odebraliśmy Puchar za zajęcie II miejsca w ubiegłorocznej rywalizacji szkół podstawowych.

Czytaj więcej: SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Bardzo dobrze zaprezentował się w tegorocznych zawodach wędkarskich Patryk Gładykowski z kl. VI c. Na piętnastu wędkarzy startujących w kategorii 11 -13 lat  zajął on wysokie - II MIEJSCE. Zawody odbywały się na rzece Elbląg na Bulwarze Zygmunta Augusta. Patryk w nagrodę otrzymał okazały puchar, medal, koszulkę, plecak i drobne akcesoria wędkarskie. Dobre wyniki w tych zawodach uzyskali także pozostali uczniowie naszej szkoły. Byli to : Oliwia Głuchowska z klasy V e oraz Patryk Dąbała i Ksawier Buszta z klasy V d. Również oni otrzymali pamiątkowe koszulki , medale i akcesoria wędkarskie.

Czytaj więcej: WRZESIEŃ 2019- ZAWODY WĘDKARSKIE