foto1
foto1
foto1
foto1
Na rozgrywanych w hali tartanowej SSP -3 Mistrzostwach Elbląga w LA, bardzo dobrze zaprezentowali się dwaj zawodnicy naszej szkoły. W skoku wzwyż, uczeń klasy 8 A - Oliwier Siemieniecki-Okłota wywalczył SREBRNY MEDAL, zaś Dawid Bródka z klasy 8 C - MEDAL BRĄZOWY. Ustanowili oni rekordy życiowe z wynikiem 155 cm. Niewiele do podium, bo tylko 0,2 s, zabrakło Igorowi Lepieszy w biegu na dystansie 2 x 30 m. Zajął on piątą lokatę wśród 35 startujących zawodników. Na szóstej pozycji w pchnięciu kulą uplasował się Dawid Czerwiec. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali również Patryk Gładykowski (10 m. w skoku w dal) oraz Szymon Chodziński (14 m. w pchnięciu kulą). Szczegółowe wyniki oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie www.mostruso.pl