foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rowerowy Zawrót Głowy !

W piątek 03 czerwca po raz kolejny obył się w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. Pod czujnym okiem Pani Marty Jurewicz, której bardzo dziękujemy za profesjonalne przygotowanie rowerowych zmagań, nasi uczniowie udowodnili, że zasługują na miano wzorowego kierowcy jednośladu.

Na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie Złoty Aplauz - 1 miejsce w kategorii 9-11 lat, zdobyły nasze uczennice, siostry - Weronika Deja z kl 4 b i Agatka Deja z kl 2a. Dziewczynki zostały przygotowane przez panie Katarzynę Panicz i Maję Panicz w Studio Artystycznym Szalone Małolaty . Gratulujemy !!!!!!

We wtorek, 31.maja 2022r. po raz kolejny w tym roku szkolnym, gościliśmy w naszej szkole grupę nauczyciel z Wielkiej Brytanii- tym razem z samej stolicy - Londynu . Uczestniczyli w lekcji w klasie 2 c u pani Agnieszka Kaczorek oraz w lekcji języka polskiego w kl 5 b u pani Beata Dziemidowicz, które to lekcje bardzo się naszym gościom podobały . Zwiedzali także szkołę, byli ciekawi naszych metod pracy . Usłyszeliśmy z ich strony wiele ciepłych słów uznania dla tego , co robimy w naszej szkole, jak pracujemy, jak szkoła wygląda . Jest nam z tego powodu bardzo miło .

Nasza szkoła była organizatorem międzyszkolnego konkursu informatyczno- językowego. Zadaniem uczestników było stworzenie infografiki pt. My Dream Job. Praca miała być wykonana w jednym z dostępnych programów do tworzenia infografik oraz zawierać tekst w języku angielskim, w którym należało opisać ścieżkę kariery zawodowej (szkoły, kwalifikacje, umiejętności), prowadzącą do uzyskania  zawodu marzeń.

Czytaj więcej: Międzyszkolny konkurs MY DREAM JOB

Złota 10 i 1 miejsce w województwie dla naszej szkoły ! Brawo SP 12. Dziękujemy Uczniom, ich Rodzicom, a nade wszystko Nauczycielom SP12 za pracę, trud i poświęcenie włożone w przygotowanie do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Serdeczne gratulacje! Jesteśmy dumni z 1 miejsca w " Złotej Dziesiątce" województwa warmińsko- mazurskiego. 

"Przygoda z 12-stką" powraca!
Zapraszamy dzieci i ich rodziców, którzy chcą się świetnie pobawić , a przy okazji poznać naszą szkołę, na pierwsze z cyklu spotkań pt. "Przygoda z 12-stką".
Majowe spotkanie to tylko przedsmak kolejnych, na które będziemy zapraszać w przyszłym roku szkolnym.

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.