foto1
foto1
foto1
foto1

Na rozgrywanych w dniu dzisiejszym halowych zawodach lekkoatletycznych chłopców z kl. V-VI, uczniowie naszej szkoły zdobyli TRZY MEDALE.

Mistrzem Elbląga w pchnięciu kulą 3 kg został Kajetan Domżalski osiągając wynik 10,17 m. BRĄZOWY MEDAL w skoku wzwyż wywalczył Kacper Rakoczy. Aż trzech zawodników osiągnęło identyczny wynik 130 cm w pierwszych próbach i wszyscy stanęli na najniższym  stopniu podium. W tej konkurencji Kajetan Domżalski był szósty, który skoczył także 130 cm , ale miał więcej nieudanych skoków. Bardzo miłą niespodziankę sprawił najmłodszy nasz zawodnik - Janek Janaczek, który wywalczył  BRĄZOWY MEDAL w biegu 2 x 30 m. Na dobrej, ósmej pozycji, w pchnięciu kulą uplasował się Jakub Luzar. Na miarę swoich możliwości w dzisiejszych zawodach startowali także Wiktor Lubański i Jakub Raszliński. Po podliczeniu wszystkich punktów nasi uczniowie zajęli TRZECIE  MIEJSCE DRUŻYNOWO  wśród elbląskich szkół podstawowych. Wszystkim zawodnikom  gratulujemy osiągnięcia wysokich rezultatów.

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.