21 lutego w Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego naszą zespołową pracą "Paint Europe" zakończyliśmy zadania Team Hero Week. Każdy z uczniów zostawił swój ślad na mapie Europy podpisując się i tworząc jedną wspólnotę. Nasz team pracował nad zrozumieniem pojęcia drużyna. Uczniowie w swoich językach ojczystych napisali słowa związane z pracą zespołową.

Na ostatnim spotkaniu owocnej wizyty obejrzeliśmy film podsumowujący pracę naszej międzynarodowej drużyny podczas Team Hero Week.

Dyrekcja Escola Circell w Moja podkreśliła wagę współpracy w ramach projektów unijnych, takich jak Erasmus+. Uczniowie SP 12 podziękowali hiszpańskim kolegom za gościnę kolegów ze szkół partnerskich. Koordynator projektu podziękowała nauczycielom hiszpańskim, szczególnie Pani Nadi Gadea za organizację wizyty oraz zaprosiła szkoły partnerskie na ostatnią wizytę w naszej szkole w maju!

Hiszpańscy przyjaciele pożegnali nas wzruszająco!

M. Sołtysiak