foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 Pierwszy Turniej Szachowy w naszej szkole za nami. Inicjatorami tej rywalizacji w grze królów byli: Nikodem Kozera, Jakub Darmetko i Adam Kuraś.

 

 6 czerwca w bibliotece szkolnej odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 12 w Elblągu. Do rozgrywek zgłosiło się siedemnastu uczestników, którzy wykazali się nie tylko znakomitą grą w szachy, ale też, a może przede wszystkim, wysoką kulturą osobistą. Turniej przebiegał w świetnej atmosferze i według zasad fair play.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas. 

Puchar Dyrektora Szkoły wygrał bezapelacyjnie z maksymalną liczbą punktów Alexander Brudziński z kl. 7b. Alexander pozostał niepokonany przez cały turniej. Puchar zostanie wręczony podczas uroczystości zakończeniu roku szkolnego.

Szczególne podziękowania należą się najmłodszym naszym uczestnikom czyli Hani Pocałujko z klasy 2a oraz Jakubowi Peplińskiemu z klasy 3a, którzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez pozostałych uczestników.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim graczom, gratuluję umiejętności i świetnej postawy. 

Słowa podziękowania należą się także Panu Waldemarowi Darmetko, który wspomógł nas przy przygotowaniu pucharu dla zwycięzcy.

 

Do zobaczenia za rok!

więcej zdjęć w zakładce BIBLIOTEKA SZKOLNA

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.