foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Uczniowie klas I-III dzień świętego Mikołaja uczcili wesoło i na sportowo. Zmagania fizyczne zaktywizowały dzieci do praktycznego działania i współzawodnictwa sportowego w rytm świątecznych przebojów. Zmagano się w konkurencjach szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych, m.in.: w wyścigu reniferów, przenoszeniu prezentów, rzutami śnieżkami do celu, ubieraniu bałwanka. Każdy z całych sił kibicował swojej drużynie. Pod koniec zawodów nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Po głośnych nawoływaniach pojawił się na sali i z ochotą przyłączył się do sportowej rywalizacji. Uczestnikom rozdał słodkie upominki. Następnie odwiedził dzieci w klasach. Wszyscy serdecznie i z uśmiechem go powitali. Miłym akcentem były wspólne zdjęcia za naszym gościem. Mikołajkowy dzień był wyjątkowy i wywołał wiele przeżyć oraz wrażeń. ( autor: Katarzyna Laszuk – Romanowicz )

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.