foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/sp12eb/public_html/images/images/stories/2018-19/100latfinish.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/stories/2018-19/100latfinish

Powoli dobiega końca rok 100 Odzyskania Niepodległości. W Naszej szkole jednym z ostatnich akordów tego wyjątkowego roku był Wielopokoleniowy Test o Niepodległej. Wydarzenie było częścią dużego projektu realizowanego w SP 12 pod hasłem ,,Na 100 Niepodległa". W rywalizacji  uczestniczyły dzieci, ich rodzice, babcie i dziadkowie, a nawet ciocie. Zmaganiom przyglądali się uczniowie klasy VII A.

W naszej zabawie nie było przegranych. Wszyscy wygrali. Dodatkowo, w ramach projektu ,,Niepodległa u Wieszcza" czytaliśmy fragmenty Pana Tadeusza. Były więc i zabawa i wzruszenia.  (autor: W. Milewski)

{gallery}images/stories/2018-19/100latfinish{/gallery}

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.