W dniu 18.09.2018 r. w hali MOS odbył się turniej eliminacyjny w rozgrywkach piłki ręcznej chłopców w ramach  XXXIII  Miejskich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna naszej szkoły trafiła do bardzo mocnej grupy razem z SP - 9 i SP - 19. Pomimo ambitnej gry i walki o każdą piłkę musieliśmy uznać wyższość przeciwników i ponieśliśmy dwie porażki. W pierwszym meczu ulegliśmy SP - 9  4:12 a w drugim SP 19  3:9. Tak więc to nasi przeciwnicy awansowali do dalszych rozgrywek.

Naszą   szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Miłosz Zawisza, Dymitr Jabłoński, Kamil Burcz, Gracja Wiśnik, Mikołaj Panfil, Mateusz Kępczyński, Jakub Osiński, Bartek Pelpliński, Damian Szczepaniak, Jakub Skrętkowicz, Jakub Wedeł i Jakub Grzelakowski. (autror: R. Dalidowicz)