foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Drodzy Państwo!
Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu właśnie powstaje na terenie naszej szkoły Podwórko Talentów Nivea oraz mogliśmy rozpocząć zagospodarowywanie placu zabaw za szkołą. Mamy szansę na kolejną atrakcję dla naszych uczniów, która pozytywnie wpłynie na ich rozwój fizyczny, a także zwiększy atrakcyjność spędzania wolnego czasu na terenie naszej szkoły - budowa "siłowni pod chmurką".
W Budżecie Obywatelskim na rok 2019 w Inicjatywach Ogólnomiejskich, znalazł się projekt pt. "Kompleks sportowo-rekreacyjny w Szkole Podstawowej nr 12 ul. Zajchowskiego 12" - pozycja nr 7. Pomóżcie i tym razem! Prosimy, zagłosujcie !
Jak? Bardzo prosto (i tylko raz😃)!:
1. wchodzimy na stronę https://bo2019.umelblag.pl/
2. wybieramy swój okręg wyborczy
3. głosujemy na pozycję 7 w inicjatywach ogólnomiejskich, czyli "Kompleks sportowo-rekreacyjny w Szkole Podstawowej nr 12 ul. Zajchowskiego 12"
4.jeśli chcecie można jeszcze oddać głos na zadania inwestycyjne i małe projekty w Waszym okręgu.
WIEMY, ŻE NA WAS MOŻEMY ZAWSZE LICZYĆ I ZA TO BARDZO DZIĘKUJEMY!

Copyright © 2022 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.