Bardzo dobrze zaprezentował się w tegorocznych zawodach wędkarskich Patryk Gładykowski z kl. VI c. Na piętnastu wędkarzy startujących w kategorii 11 -13 lat  zajął on wysokie - II MIEJSCE. Zawody odbywały się na rzece Elbląg na Bulwarze Zygmunta Augusta. Patryk w nagrodę otrzymał okazały puchar, medal, koszulkę, plecak i drobne akcesoria wędkarskie. Dobre wyniki w tych zawodach uzyskali także pozostali uczniowie naszej szkoły. Byli to : Oliwia Głuchowska z klasy V e oraz Patryk Dąbała i Ksawier Buszta z klasy V d. Również oni otrzymali pamiątkowe koszulki , medale i akcesoria wędkarskie. Ogółem w zawodach wystartowało 47 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.
Gratulujemy udanego występu i zapraszamy na następne zawody wędkarskie, które odbędą się 3 maja w przyszłym roku.