Zajęcia z wykorzystaniem sprzętu „ Laboratoria przyszłości”

– marzec 2023

Zajęcia krawieckie.  Na zajęciach krawieckich dziewczynki uszyły dla siebie modne opaski.

Koło medialne: Pracował radiowęzeł, gdzie w czasie przerw lekcyjnych odtwarzano muzykę, Sprzęt audio został też wykorzystany do stowrzenia fotoreportażu z imprezy szkolnej „ Mam talent” oraz zajęć dla przedszkolaków ,,Wiosna w probówce ". Nagrany też był wesoły i rytmiczny poranek w świetlicy z okazji Dnia Wiosny.

Klasa 6a przygotowała owocowe napoje. Podczas degustacji uczniowie zaprezentowali swoje pomysły na koktajle oraz ich wartości odżywcze. Klasa 4 a uczyła się matematyki, lekcja o ułamkach.

Na zajęciach z dziećmi ukraińskimi piekliśmy pizzę i muffinki! Uczniowie poznawali nazwy polskich produktów spożywczych.

Roboty: Razem z robotem DOC klasa 1 a poznawała tajniki programowania oraz utrwalała pisownię wyrazów z ch i h. Klasa 3 c za pomocą robotów utrwalała części mowy.

Długopisy 3 D; Klasa 3 b samodzielnie projektowała i wykonywała kwiaty dla mam z okazji Dnia Kobiet .

Linki:

Instragram