Zajęcia z wykorzystaniem sprzętu „ Laboratoria przyszłości”

– luty 2023

Zajęcia z techniki: Na lekcji techniki uczniowie budowali z klocków modele STEAM.

Zajęcia krawieckie.  Na zajęciach krawieckich dziewczynki zakończyły  szycie worków szkolnych.

Koło medialne:  Nagrywaliśmy przy pomocy sprzętu audio wideo materiał filmowy z zajęć  z klockami STEAM oraz w  ramach Ogólnopolskiego Programu „ Angielski  jest funtastyczny”. Powstał też fotoreportaż z Drzwi Otwartych Szkoły.

Zajęcia kulinarne . W naszej szkolnej kuchni dydaktycznej w ramach Master Chefa piekliśmy pyszne drożdżowe bułeczki z twarogiem. W Tłusty Czwartek były usmażone faworki przez klasę 3 c przy pomocy jednej z mam.

Zajęcia z długopisami 3 D. Dzieci świetlicowe  tworzyły barwne, ażurowe sowy wykorzystując długopisy 3D.  W klasie 3 c w taki sposób powstały  „walentynki”.