foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu przyłączyła się do Dni Erasmusa na kilka tygodni przed rozpoczęciem europejskich obchodów. Zaprosiliśmy miejscową dwujęzyczną szkołę Regent College i dzieci ze szkół podstawowych do świętowania Dnia Erasmusa + podczas Festiwalu.

Śpiew to doskonały sposób na wyrażenie siebie poprzez prezentację umiejętności i kreatywności. Uczniowie musieli pokazać teksty za pomocą gestów, tańca, plakatów lub przebierania się.

W dniu 12 października 2019 r. zaprezentowaliśmy nasze doświadczenia projektowe poprzez przedstawienie celów Programu Erasmus+, naszych szkół partnerskich oraz zadań naszej współpracy.

Na początku koordynator p. M. Sołtysiak przedstawiła logo i cele programu, logo projektu Jestem bohaterem mojego życia. Prezentowane były filmy z wizyt w szkołach partnerskich na Cyprze oraz Italii.

Festiwal trwa dwie godziny, podczas których wykonano 20 piosenek. Każdy uczestnik otrzymał certyfikaty z plakietką Dni Erasmus + i prezent. Nagrody przyznano w dwóch grupach dzieci młodszych i młodzieży. Filmik z Dni Erasmus+ został opublikowany na szkolnym FB i stronie internetowej.

https://www.facebook.com/sp12.elblag/videos/443593293178783/

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.