Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu zatrudni pracownika na stanowisku: „Intendent”

Oferujemy:

- zatrudnienie od dnia 1.08.2023,

- umowę o pracę na pełen etat (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Oczekujemy:

- wykształcenia min. zasadnicze zawodowe (mile widziane gastronomiczne),

- min. 2 letniego stażu pracy,

- znajomości przepisów HACCP,

- umiejętności sporządzania jadłospisów,

- samodzielności oraz odpowiedzialnego podejścia do pracy,

- umiejętności pracy w zespole,

- punktualności.

CV prosimy składać do dnia 15 maja 2023 mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub osobiście w sekretariacie Szkoły przy ul. Zajchowskiego 12.

W składanych dokumentach prosimy bezwzględnie zamieścić poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”