foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu zatrudni na stanowisko: „Kucharz/Pomocnik kucharza”

 

Oferujemy:

- zatrudnienie w szkolnej stołówce od dnia 1.09.2022,

- umowę o pracę na pełen etat (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00,

- dofinansowanie do wyżywienia.

 

Oczekujemy:

      - wykształcenia kierunkowego,

- pasji i zamiłowanie do gotowania,

- umiejętności pracy w zespole,

- samodzielności oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

- kreatywności i pomysłowości w tworzeniu nowych pozycji menu,

- punktualności.

 

CV prosimy składać do dnia 15 sierpnia 2022 mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                   lub osobiście w sekretariacie Szkoły przy ul. Zajchowskiego 12.

W składanych dokumentach prosimy bezwzględnie zamieścić poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.