foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Najlepsza SZKOŁA w województwie TO WŁASNIE NASZA!

Mamy złoto!

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce w rankingu szkół podstawowych w województwie warmińsko-mazurskim z największą liczbą laureatów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy zdobyli 13 tytułów laureata i 11 finalisty, zajmując tym samy w klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce. Jesteśmy najlepszą szkołą w Złotej Dziesiątce, którą tworzy 10 szkół z całego województwa z największą ilością laureatów.

Warto dodać, że w roku szkolnym 2021/2022 do etapu szkolnego konkursów przedmiotowych w szkołach podstawowych województwa warmińsko-mazurskiego przystąpiło 15204 uczniów z 375 szkół.

Dziękujemy i gratulujemy naszym Uczniom ich Rodzicom i Nauczycielom, pod kierunkiem których przygotowywali się do udziału w kolejnych etapach Konkursów.

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.