Jest nam niezmiernie miło przekazać wyniki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wiosenne Przebudzenie", którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu.
W kategorii klas I - III II. miejsce zajęła Emilia Mączyńska z klasy I c, wyróżnienie otrzymała Jagoda Kępińska z klasy III a.
W kategorii klas IV - VIII zwyciężyła Apolonia Owczarek z klasy VI e, zajmując I. miejsce za wspaniałą interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej "Pożegnanie widoku". Apolonia została przygotowana przez Panią Beatę Dziemidowicz. Na miejscu II. uplasowała się Olga Kanonowicz z klasy VII c, miejsce III przypadło Filipowi Dzieszkiewiczowi z klasy IV c, wyróżnienie zaś Antoninie Król z klasy V a.
Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za Wasze zaangażowanie i piękne reprezentowanie naszej szkoły! Życzymy dalszych sukcesów!