SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 w ELBLĄGU


"BĄDŹCIE DZIELNI, DAMY RADĘ !!"!

Get Adobe Flash player

Do etapów wojewódzkich konkursów Kuratora Oświaty w tym roku szkolnym, na 40 miejscach konkursowych, zakwalifikowało się piętnastu naszych uczniów. Niektórzy wezmą udział w konkursach z kilku przedmiotów. Rekordzistką jest Magda Puzio z klasy 8 c – zakwalifikowała się do udziału w siedmiu konkursach, natomiast Patrycja Mucharska z klasy 6c jest najmłodszą „konkursowiczką” (kwalifikacja z biologii).

Najwięcej uczniów będzie zmagało się z królową nauk – do konkursu z matematyki zakwalifikowało się aż 9 uczniów, z j. polskiego i fizyki – po 7 uczniów, biologia – 5, informatyka – 4, chemia – 3, j. angielski – 2, j. niemiecki, j. rosyjski i geografia – po jednym uczniu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki w etapach wojewódzkich!

Copyright © 2020 A.K.  Rights Reserved.