foto1
foto1
foto1
foto1

Dnia 21.05.2019 r. na stadionie przy ul. Saperów odbyły się MISTRZOSTWA ELBLĄGA w INDYWIDUALNEJ LEKKOATLETYCE. Pomimo absencji w tych zawodach uczniów z klasy VII c i VIII c (wycieczka) , dzielnie rywalizowaliśmy o jak najlepsze lokaty w Mistrzostwach. W dzisiejszym starcie zdobyliśmy TRZY MEDALE. Na 300 m DRUGIE MIEJSCE zajęła Emilia Zawisza, w pchnięciu kulą SREBRNY MEDAL zdobył Gracjan Wiśnik. Także SREBRNE MEDALE zdobyły nasze sprinterki w sztafecie 4 x 100 m w składzie : Emilia Zawisza, Kornelia Gołębiewska, Martyna Waśniewska i Gabrysia Czacharowska.

Tuż za podium, na CZWARTYCH MIEJSCACH uplasowali się następujący zawodnicy: Martyna Waśniewska (bieg na 600 m), Kornelia Gołębiewska (pchnięcie kulą), Ania Doroszkiewicz (skok wzwyż), Kamil Burcz (bieg na 300 m). PIĄTE MIEJSCE w biegu na 1000 m zajął najmłodszy w mistrzostwach - Patryk Gładykowski. Naszą szkołę reprezentowały jeszcze : Martyna Pakuła, Julia Ziemińska, Marta Zamłyńska, Magda Oziemkiewicz, Wiktoria Węglikowska, Oliwia Wrzesińska, Anna Wlizło,, Julia Kalaczyńska, Alicja Pyrzanowska, Joanna Binko oraz chłopcy : Jakub Skrętkowicz, Damian Szczepaniak, Jakub Banasik, Maksymilian Kodrzycki, Jakub Grzywacz, Dawid Czerwiec, Igor Lepiesza, Jakub Piech, Bartosz Pepliński, Szymon Szpejewski oraz Maciej Straszewski. Wielokrotnie uczniowie ci poprawiali swoje rekordy życiowe a także zajmowali czołowe lokaty. Gratulujemy udanego występu, gdyż w punktacji drużynowej nasze zespoły zajęły  trzecie miejsca w Elblągu.

Copyright © 2024 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.