foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/sp12eb/public_html/images/images/stories/2019-20/EDUKACJA/3/3bINTERNET.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/stories/2019-20/EDUKACJA/3/3bINTERNET

Klasa 3b. Uczestniczyliśmy w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej pt. „Kim jestem w INTERNECIE?”. Dotyczyły one bezpiecznego, świadomego i odpowiedzialnego korzystania z INTERNETU. Szukaliśmy odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Jak widzą mnie inni? Czy wizerunek w sieci powinien odpowiadać temu, jacy jesteśmy w życiu codziennym?. Przedstawialiśmy i omawialiśmy prawdziwe historie i zachowania. Pozwoliło nam to zdobyć wiedzę o zagrożeniach i bezpiecznym poruszaniu się w sieci. Podsumowaniem zajęć było projektowanie swoich awatarów i nicków. Mogliśmy przekonać się, że potrafimy zgodnie pracować i podejmować wspólne decyzje.

{gallery}images/stories/2019-20/EDUKACJA/3/3bINTERNET{/gallery}

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.