foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Klasa 2 a od 3 września 2018r. bierze udział w ogólnopolskim programie „MegaMisja”.  Jest to  program nowoczesnej edukacji, który podnosi cyfrowe kompetencje nauczycieli, a dzieciom pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony technologii. A wszystko w formie przyjaznej zabawy w cyfrowe laboratorium, w którym pomagają animowanym bohaterom złapać niesfornego psotnika, ucząc się przy tym ważnych zasad młodego internauty.

Dzięki zaangażowaniu i sumiennemu realizowaniu kolejnych zadań uczniowie klasy 2a wygrali juz dwie nagrody. Pierwsza, to zestaw książek i audiobooków  oraz gier planszowych oraz pomocy do zadań plastyczno- technicznych, a druga to nowoczesny tablet. Dziękujemy i bardzo się cieszymy. Z wielkim zapałem zabieramy się do dalszej pracy.

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.