Uczniowie klasy 3a wzięli udział w podchodach na terenie Biblioteki Pedagogicznej. Współpracując, rozwiązywali liczne zagadki. Zajęcia te były także okazją do rozwijania logicznego myślenia, spostrzegawczości i orientacji w przestrzeni.Dzieciom bardzo spodobały się przygody Lassego i Mai, głównych bohaterów niezwykle ciekawej serii książek. To właśnie oni "towarzyszyli" nam podczas zajęć w bibliotece.

Czytaj więcej: 3a w BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ

Nasza klasa także wzięła czynny udział w corocznej akcji WOŚP. Kupowaliśmy pyszne słodkości i losowaliśmy niespodzianki za symboliczne złotówki.
Miło jest pomagać i my też chcemy to robić!

Czytaj więcej: 3b- WOŚP

Jesteśmy dumni z bycia Polakami, dlatego z wielkim zapałem i zainteresowaniem braliśmy udział w zajęciach poświęconych
Polsce.  Datę 11 listopada 1918 zapamiętamy już na zawsze!

W listopadzie braliśmy również udział w warsztatach: "Skąd się wzięło pismo?" To były fascynujące zajęcia. Móc spróbować pisać gęsim piórem i nie zrobić kleksa.
Nie było to łatwe!!! My się nie poddajemy i dzielnie ćwiczymy kaligrafię.

Czytaj więcej: IIIa-zajęcia.

Klasa 3c podczas wycieczki do Fromborka zwiedziła Katedrę,a w niej grób Mikołaja Kopernika oraz muzeum z kolekcją starych mebli i witraży. Dzieci za sprawą wspaniałej przewodniczki- Pani Ani, dowiedziały się gdzie mieszkał i jak żył słynny astronom. Niezapomniane wrażenie wywarł na dzieciach piękny widok na Zalew Wiślany z wieży wodociągowej oraz zajęcia w planetarium. (autor: J. Turczak)

Czytaj więcej: IIIc- wycieczka.

Klasa IIIb wzięła udział w Tygodniu kodowania. W jego ramach wykonywaliśmy różne zadania-kodowaliśmy na macie, odkodowywaliśmy ukryte rysunki, porządkowaliśmy kubeczki zgodnie z kolorami, według podanych zasad.Tworzyliśmy także własne, zakodowane rysunki. (autor:L. Kańkowska-Szeffler)

Czytaj więcej: Kodowanie

Podczas zajęć mamy okazję udać się w różne zakątki świata. A to wszystko za sprawą ekranizacji znanych przygodowych książek dla dzieci oraz popularnych baśni. Dzięki naszej pierwszej filmowej wyprawie uświadomiliśmy sobie, że to, co odmienne, może być fascynujące i warte poznania. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!(autor: A. Kowalewska)

Czytaj więcej: IIIa-edukacja filmowa.