Z okazji Światowego Dnia Mycia Rąk, który obchodzić będziemy 15 października, gościliśmy dziś Panią Doktor- Mamę naszej Oli oraz panie specjalistki od spraw higieny z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Dzięki bardzo interesującej prelekcji i ćwiczeniom dowiedzieliśmy się, jak ważne jest właściwe mycie rąk i co nam grozi, gdy ich nie zadbamy o właściwą higienę. Czy wiecie, że wystarczy tylko 30 sekund prawidłowego mycia, by pozbyć się szkodliwych intruzów? To była szczególnie wartościowa lekcja.
Dziękujemy Paniom serdecznie.🤗🤗🌹🌹🌹

Czytaj więcej: Światowy Dzień Mycia Rąk

Klasa 2b uczestniczyła w zajęciach w Sali Edukacyjnej "Ognik" przy Straży Pożarnej na ul. Browarnej. Uczniowie wysłuchali wielu wskazówek na temat zachowań w razie pożaru, uczestniczyli w zajęciach praktycznych, oglądali filmy instruktażowe. Zajęcia były bardzo interesujące. Zadaniem dzieci było przekazanie zdobytej wiedzy swoim rówieśnikom, rodzeństwu, rodzicom. Dziękujemy gorąco Panom Strażakom🤗🤗. Dziękujemy Mamie Poli za pomoc w opiece i filmik z zajęć🤗🤗. Wyjście do Straży Pożarnej było zrealizowane w ramach programu Erasmus+.

Czytaj więcej: II B w STRAŻY POŻARNEJ