Uczniowie klasy 1b aktywnie włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki. To święto kreatywności, talentu, wiary i zabawy. Motywem przewodnim była kropka. Uczniowie zapoznali się z historią małej Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości. Wykonali również drzewo talentów. Pojawiły się piekne, kropkowane dzieła sztuki. Z każdego miejsca widoczne były wesołe, kolorowe kropki. Wszyscy mieli okazję wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Stworzyliśmy również kącik emocji. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma ukryte talenty, które gdzieś drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.

Czytaj więcej: I B- DZIEŃ KROPKI- 2020/21

Dnia 15 września uczniowie klasy 1a obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały bajkę pt:,,The Dot" i poznały historię małej Vashti. Wiele emocji dostarczyło im wykonywanie prac plastycznych oraz kolorowanie kropek i oglądanie ich w aplikacji Quiver. W ramach I modułu dzieci dowiedziały się także co to jest kreatywność i wiara we własne siły. Uczniowie rozmawiali o swoich uczuciach oraz pomagali tworzyć kącik emocji, pamiętając, że każdy z nich jest inny i wyjątkowy.

Czytaj więcej: I A- dzień kropoki. 2020/21

Innowacja pedagogiczna "Klucz do kodowania".

Czas START dla innowacji pedagogicznej "Klucz do kodowania". Pierwsze zadanie za nami. Uczyliśmy się pracy w zespołach, a także rozwijaliśmy logiczne i zadaniowe podejście do stawianych problemów. W czasie zajęć wykorzystywaliśmy Ozoboty, a samodzielne rysowanie tras sprawiło nam wiele radości. Już nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań!

Czytaj więcej: Ia- pracowity wrzesień

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.