foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Z wielką radością i dumą śpieszymy donieść o sukcesie naszej absolwentki, Magdalena Puzio została laureatką nagrody głównej 7. edycji ogólnopolskiego programu ADAMED SmartUP.

2 września 2021 r. na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Gala Finałowa tegorocznej edycji programu ADAMED SmartUP.

Spośród 50 uczestników obozu naukowego Rada Naukowa wybrała 10 laureatów nagrody głównej. W tym zaszczytnym gronie znalazła się właśnie nasza absolwentka, Magdalena Puzio.

W roku szkolnym 2021/2022 laureaci zostaną objęci pakietem indywidualnych konsultacji edukacyjnych. Każdy z nich będzie uczestniczył w zajęciach i warsztatach dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wybranej ścieżki rozwoju. Wyróżnienie jest szansą na rozwinięcie swoich umiejętności poprzez dodatkowe zajęcia przedmiotowe, staże i praktyki w laboratoriach i na uczelniach wyższych, zajęcia językowe oraz wsparcie motywacyjne.

Madziu, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Copyright © 2021 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.