Tradycją stało się, że okres poprzedzający Święta Wielkanocne, to czas, w którym Świetlica naszej szkoły organizuje Wielkanocny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę. Co roku cieszy się on dużym zainteresowaniem. I tym razem, mimo trudnej sytuacji, nie zawiedliśmy się. Cieszymy się, że tak wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w tym niezwykłym konkursie. Złożone prace są wyjątkowe, zadziwiają pomysłowością, kolorystyką i różnorodnością wykorzystanych materiałów.
To pierwszy Konkurs Wielkanocny, który przyszło nam rozstrzygnąć online. Postanowiliśmy szczególnie wyróżnić następujące prace:
I miejsce: Mateusz Żelichowski, kl. I a,
II miejsce: Sophie Pia, kl. II c,
III miejsce: Julia Nikonowicz, kl. I a i Kacper Bieszke, kl. I c,
Wyróżnienia: Błażej Perdian, kl. I b, Wiktoria Andrial, kl. I a, Hania Witowska, kl. I a, Michał Sabiniarz, kl. I c oraz Kacper Kołakowski, kl. II a.
Wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy za zainteresowanie i tak liczne uczestnictwo oraz gratulujemy bardzo ciekawych pomysłów i talentu artystycznego.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe, których rozdanie nastąpi po świętach podczas nauki stacjonarnej.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: