foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Uczniowie klas 4-8 naszej szkoły w czasie edukacji zdalnej mają  możliwość korzystania z konsultacji z nauczycielami (spotkania on-line lub stacjonarnie w szkole).

Konsultacje  są dobrowolne, są dla chętnych w celu poprawienia oceny, wytłumaczenia trudnych treści.

Uwaga: Z danym nauczycielem umawiamy się wcześniej poprzez szkolną skrzynkę pocztową.

 

 

l.p

 

 

nazwisko i imię

przedmiot

dzień tygodnia

godzina

  1.  

 

Antczak- Kozera Beata

muzyka,

wychowanie do życia w rodzinie

czwartek

9.45-10.30

  1.  

Betler Joanna

religia

 

wtorek

15.30-16.15

  1.  

Białkowski Ryszard

 

wychowanie fizyczne

wtorek

14.40-15.25

  1.  

Burdelska Beata

język polski

 

wtorek

14.40-15.25

  1.  

 

Chyłkowska Jolanta

matematyka

środa

poniedziałek

8.00-8.45

14.40-15.25

  1.  

Czyszek Małgorzata

 

biologia

czwartek

15.30-16.15

  1.  

Dziemidowicz Beata

język polski

 

czwartek

14.40-15.25

  1.  

Fałkowska Anna

matematyka

 

wtorek

14.40-15.25

  1.  

Gabryś Beata

 

matematyka

czwartek

14.40-15.25

  1.  

Gałecka Ewa

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

poniedziałek

16.00-17.00

  1.  

 

Hamernik Małgorzata

język polski

środa

15.00-15.45

  1.  

Jung Alicja

 

historia, WOS

czwartek

14.40-15.25

  1.  

 

Jurewicz Marta

matematyka, technika

czwartek

14.40-15.25

  1.  

Kaczyńska Luiza

 

doradztwo zawodowe

poniedziałek

16.00-16.45

  1.  

Kańduła Aleksandra

 

wychowanie fizyczne

wtorek

14.40-15.25

  1.  

 

Kluge Krzysztof

wychowanie fizyczne

wtorek

10.40-11.25

  1.  

Kołtunowska Wioletta

 

religia

poniedziałek

13.50-14.35

  1.  

 

Komorowska Iwona

wychowanie fizyczne

poniedziałek

15.30-16.15

  1.  

Koteluk Magdalena

 

EDB

wtorek

14.40 -15.25

  1.  

Kowalska Jolanta

 

informatyka

wtorek

15.30-16.15

  1.  

Król Arkadiusz

 

wychowanie fizyczne

środa

14.40-15.25

  1.  

Kulmaczewska Iwona

 

plastyka

wtorek

12.30-13.15

  1.  

Kurek- Raszlińska Katarzyna

 

język polski

środa

15.30-16.15

  1.  

Lelujko Katarzyna

język niemiecki

 

czwartek

16.30-17.15

  1.  

Liskowicz Joanna

 

język angielski

środa

14.40-15.25

  1.  

Majewska Katarzyna

chemia, wychowanie do życia w rodzinie

wtorek

16.00-16.45

  1.  

Mazur Danuta

biologia

 

czwartek

14.35 – 15.20

  1.  

Milewski Wojciech

historia

czwartek

14.40-15.15

  1. N

Namiotko Joanna

język angielski

 

wtorek

16.15 – 17.00

  1.  

Paradowski Mateusz

geografia

 

czwartek

14.40-15.25

  1.  

Piwowarska Anna

 

język polski

środa

15.300-16.15

  1.  

Radomska Dorota

język angielski, język rosyjski

 

piątek

14.40-15.25

  1.  

Rydelek Małgorzata

 

język polski

poniedziałek

14.30-15.15

  1.  

Siedlecka Agata

 

język angielski

czwartek

14.35-15.20

  1.  

Sołtysiak Monika

 

język angielski

czwartek

13.40-14.25

  1.  

Stelina Justyna

wychowanie fizyczne

 

wtorek

13.50-14.35

  1.  

Szczudlińska Beata

 

matematyka

środa

15.30-16.15

  1.  

Szulima Robert

 

fizyka

poniedziałek

16.15-17.15

  1.  

Szymanowska Mirosława

wychowanie fizyczne

 

środa

14.40-15.25

  1.  

Ściślak Małgorzata

 

język angielski, geografia

wtorek

15.30-16.15

  1.  

Terlecka Magdalena

język angielski

środa

13.40-14.25

  1.  

Ulenberg Danuta

informatyka

 

środa

14.40-15.25

  1.  

Wasilewska Iwona

fizyka

 

wtorek

14.40-15.25

Copyright © 2021 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.