foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Gratulacje dla naszej nauczycielki Beata Dziemidowicz, której autorstwa książka ma właśnie swoją premierę!!! Jest to zwycięskie opowiadanie w trzeciej edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy” w roku szkolnym 2020 / 2021.
Jak pisze organizatorka projektu, pani Marzena Dziadkowiec, „to ciepła, pełna empatii opowieść dla dzieci (choć również dorosły odnajdzie w niej coś dla siebie). Piękne opisy Bajkowego Lasu oraz jego bohaterów sprawiają, że czytelnik niejednokrotnie w zadumie spojrzy przez okno w poszukiwaniu Pana Lisa, Koluszka, Sowy, Zającowej czy Poziomkowej Polany.
To wartościowa pozycja, która nie tylko wspiera, ale i rozwija inteligencję emocjonalną młodego czytelnika. To bajka, która pokazuje, że nawet najmniejsze zdarzenie może zmienić nasze życie. Autorka, Beata Dziemidowicz, w ujmujący sposób, pokazuje, co jest ważne: wzajemne zrozumienie, miłość do siebie nawzajem, moc przyjaźni.
Opowiadanie Beaty Dziemidowicz o Bajkowym Lesie może być dla dziecka chwilą wytchnienia, poruszeniem wyobraźni i chwilą przyjemności.
Nad taką książeczką kształtuje się poczucie estetyki, wrażliwości emocjonalnej na piękno przyrody i na metafizykę lasu.
Chwile spędzone w Bajkowym Lesie nigdy nie będą stracone, bo młody czytelnik zetknie się tu z urodą poetyckiego języka i leśnymi bohaterami tajemniczych wydarzeń, które uczą współodczuwania, przyjaźni i miłości do ścieżek dzieciństwa.”

Copyright © 2021 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.