foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Moi drodzy. Zaczęliśmy już rok szkolny. Wielu z nas porusza się rowerem. Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, ale ruszyła rywalizacja w formie zabawy "Rowerowa Stolica Polski"
Zasady są proste. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział w zabawie. Rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Aplikację „Rowerowa stolica Polski” znajdziemy w sklepie Play (dla systemów Android) lub w sklepie Apple Store (dla systemów IOS). 

Po zainstalowaniu aplikacji wybieramy Elbląg i rozpoczynamy kręcenie kilometrów dla naszego miasta. Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest wyłączenie oszczędzania baterii oraz włączenie lokalizacji GPS i opcji działania w tle dla aplikacji. Instalacja jest prosta i intuicyjna, w razie problemów możecie poprosić o pomoc kogoś dorosłego.
W razie pytań czy problemów można kontaktować się pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u nas w szkole z P. Arkiem Królem

Im więcej ludzi będzie poruszało się z włączoną aplikacją, tym więcej kilometrów "nabijemy" dla Elbląga.!!!   Stan rywalizacji możemy obserwować TUTAJ.

Copyright © 2020 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.