Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/sp12eb/public_html/images/images/stories/2019-20/KONCERT.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/stories/2019-20/KONCERT

19.02.2020 r w  naszej szkole odbyła się ,,żywa lekcja muzyki.Muzycy z Olsztyna zaprezentowali utwory klasyków wiedeńskich, czyli Josepha Haydna, Wolfganga AmadeuszaMozarta oraz Ludwiga van Beethovena. Na koncercie poznaliśmy sylwetki kompozytorów oraz słuchaliśmy ich najpopularniejszych utworów.

Lekcja muzyki z towarzyszeniem instrumentów, które mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na żywo, była dla uczniów bardzo ciekawą formą spędzenia zajęć.

{gallery}images/stories/2019-20/KONCERT{/gallery}