foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/sp12eb/public_html/images/images/stories/2019-20/misje.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/stories/2019-20/misje
Papież Franciszek ogłosił Październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym.Z tej okazji uczniowie klas 6 i 7 malowali plakaty o tematyce misyjnej.Zostały przeprowadzone akcje charytatywne :,,Kromka chleba dla Etiopii'' i zbiórka ubranek dla niemowlaków z Afryki.W naszej szkole gościła także S.Maryla Pawlik ze Zgromadzenia Św.Matki Teresy z Kalkuty,która spotkała się z niektórymi uczniami naszej szkoły i opowiedziała im o głodujących i potrzebujących pomocy dzieciach z Etiopii.
Wszystkim,którzy okazali dobre serce i właczyli się w akcje charytatywne na rzecz Misji serdecznie dziękujemy.Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

{gallery}images/stories/2019-20/misje{/gallery}

Copyright © 2021 SP 12 ELBLĄG Rights Reserved.